Aktualności i galerie

2013.03.12: Sklep BIONIVA zmienił lokalizację !


Sklep BIONIVA zmienił lokalizację !
 

Od 12 marca 2013r. serdecznie zapraszamy Państwa na zakupy do Bionivy w nowym i bardziej dostępnym miejscu, przy ulicy Grunwaldzkiej 26/5 w Rzeszowie. Sklep został przeniesiony z P. C. H. AGROHURT S.A. przy ul. Lubelskiej i obecnie znajduje się naprzeciwko wejścia do Urzędu Wojewódzkiego od strony ul. Grunwaldzkiej.

Dzięki zmianie miejsca sklep mógł powiększyć swoją powierzchnię, przez co konsument może lepiej przyjrzeć się wybieranym produktom, gdyż jest to sklep samoobsługowy.
Ponadto, znajduje się tu również stoisko z ekologicznymi i tradycyjnymi wędlinami i wyrobami mięsnymi Zakładów Mięsnych „JASIOŁKA” z Dulki.

Odwiedzenie Bionivy jeszcze dziś jest świetną okazją do zrobienia eko – zakupów na Święta Wielkanocne. Znajdziecie tutaj Państwo świeże jajka i wędliny do koszyczka, twarogi, bakalie i mąki do wypiekanych ciast, a także żurek podkarpacki, barszcz biały, kiełbasy i wiele innych przysmaków na wielkanocny stół.

Można złożyć indywidualne zamówienie na większą ilość wędlin lub innych produktów na Święta!

Asortyment Bionivy jest bardzo bogaty, w tym różnego rodzaju pieczywo, nabiał, oleje, soki, płatki, otręby, ziarna, kasze, ryż, miody, produkty z żeń – szenia, herbaty, przyprawy, warzywa i owoce – wszystko najwyższej jakości, bez sztucznych dodatków czy chemicznych pozostałości.

Nowością są Naturalne Kosmetyki „Iwoniczanka” wytwarzane na bazie iwonickiej, leczniczej wody termalnej.

Bioniva prowadzi również internetową sprzedaż produktów. Zainteresowanych odsyłamy na stronę: www.bioniva.swilcza.com.pl zakładka: Sklep internetowy.


Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i bliższego zapoznania się z jego ofertą.


BIONIVA – punkt handlowy, kontakt:
ul. Grunwaldzka 26/5
35-085 Rzeszów
tel.: 664 353 083,
tel./fax: 17 87 133 96
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 


 

 

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ...
 


 

 © Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego '2019
Free Joomla! templates by Engine Templates