Edukacja ekologiczna

2020.10.14: Konkursy plastyczne dla dzieci - edycja 2020 r.

 

zdrowo jemKolejna edycja wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego do udziału w wojewódzkich konkursach plastycznych o tematyce ekologicznej.

Organizatorami konkursów są: Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR w Świlczy, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie i Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego w Świlczy. Konkursy stanowią jeden z elementów Programu Edukacji Ekologicznej Dzieci i Młodzieży „Zdrowo jem – zdrowo żyję” i w bieżącym roku szkolnym są organizowane już po raz dwunasty.

Organizatorzy informują również, że w Podkarpackim Kuratorium Oświaty została wdrożona procedura umożliwiająca wpisanie tegorocznym laureatom tego osiągnięcia na świadectwie szkolnym.

W związku z panującymi obostrzeniami i reżimem sanitarnym w szkołach związanym z COVID-19 prace należy sfotografować i następnie przesyłać w dniach od 19 października do 20 listopada 2020r.  pocztą elektroniczną na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłać na adresy szkół podane w regulaminach lub dostarczyć osobiście do szkoły po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

W tym roku także nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom podczas seminariów organizowanych na Targach EKOGALA, gdyż spotkania te zostały odwołane. O sposobie odbioru nagród zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do pobrania regulaminów i kart zgłoszeniowych do konkursów. Prosimy o uzupełnienie i dołączenie podpisanej klauzuli RODO.
 

© Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego '2019
Free Joomla! templates by Engine Templates