Aktualności i galerie

2013.01.24: Nominacje AGRO POLSKA


2013.01.24: Nominacje AGRO POLSKA
 

Ogólnopolski Konkurs Promocyjny AGRO POLSKA to konkurs wyróżniający produkty spożywcze charakteryzujące się wysokimi walorami odżywczymi i smakowymi, wytwarzane metodami tradycyjnymi lub ekologicznymi. Jest to prestiżowy konkurs branży rolno – spożywczej, w którym nagrodą główną jest możliwość umieszczenia na swoich produktach godła AGRO POLSKA. W tym roku to już dwudziesta edycja konkursu.

Uroczyste wręczenie nominacji firmom spożywczym z województwa podkarpackiego odbyło się w dn. 24 stycznia 2013r. w Urzędzie Marszałkowskim, a wręczał je Marszałek Województwa Podkarpackiego – Pan Mirosław Karapyta. Wśród 23 nominowanych do konkursu firm znalazły się ekologiczne przedsiębiorstwa:

- Zakład Mięsny JASIOŁKA z Dukli,
- Zakład Przetwórczo – Handlowy BASZPOL z Grzeworzówki
- OWOCOWE SMAKI Antoni Tudryn z Jelnej,
- OKRĘGOWA SPÓLDZIELNIA MLECZARSKA w Jasienicy Jasielnej,
- PPHU AWB Alina Becla z Handzlówki.

Nie powinno to nikogo dziwić, bo przecież rynek ekologicznej żywności na Podkarpaciu stale się rozwija, a istniejące już marki doceniane są przez coraz większą liczbę konsumentów.
Po konferencji odbyła się prezentacja i degustacja produktów nominowanych firm, zatem można było przekonać się o słuszności przyznanych nominacji. Gratulujemy naszym ekologicznym przedsiębiorstwom i trzymamy za nie kciuki w drugim etapie konkursu!.

 


 

 

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ...
 


 


© Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego '2019
Free Joomla! templates by Engine Templates