Aktualności i galerie

2014.05.10: Walne Zgromadzenie Delegatów PIRE

 
Walne Zgromadzenie Delegatów PIRE


W dniu 10 maja 2014 r. w Trzcianie odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Podkarpackiej Izby Rolnictwa Ekologicznego. Tradycyjnie spotkania te odbywają się co roku w siedzibie jednego z pięciu Stowarzyszeń zrzeszonych w PIRE. W tym roku gospodarzem było Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej „EKO DAR” w Świlczy.

Na Walnym Zgromadzeniu przedstawione i zatwierdzone zostały sprawozdania finansowe i Komisji Rewizyjnej za 2013 rok, a także sprawozdanie z działalności Zarządu i sprawozdanie z edukacji ekologicznej prowadzonej przez Wojewódzki Zespół Edukacji Ekologicznej Dzieci i Młodzieży przy PIRE w 2013 roku.

Podczas spotkania Prezes Zarządu – Pan Robert Machowski podziękował pozostałym Członkom Zarządu oraz Delegatom za zaangażowanie i włożoną pracę w realizowanie działań Izby. Omówione zostały także kwestie ważne dla producentów ekologicznych dotyczące projektów rozporządzeń i Programów, a także zmian w obowiązujących przepisach krajowych i europejskich w zakresie rolnictwa ekologicznego.
 


 

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ...
 


 


© Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego '2019
Free Joomla! templates by Engine Templates