Aktualności i galerie

2009.07.19: Związek Stowarzyszeń PIRE przyjmuje Obraz Pana Jezusa Miłosiernego

 

Związek Stowarzyszeń PIRE przyjmuje Obraz Pana Jezusa Miłosiernego


W dniu 24 listopada 2007 r. w czasie IV pielgrzymki Rolników Ekologicznych na Jasną Górę z inicjatywy Pana Zbigniewa Przybylaka z EKO ARKI został wykonany i poświęcony Obraz Pana Jezusa Miłosiernego, który odwiedza rolników ekologicznych z całej Polski.

Zarząd Związku Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego w Świlczy w dniu 19.07. 2009 r. przyjął Obraz, który gościł u rolników ekologicznych z terenu Mielca. Obraz Pana Jezusa Miłosiernego przywiózł Pan Zygmunt Radek wiceprezes PIRE.

Obraz rozpoczął peregrynację od rolników Stowarzyszenia Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR w Świlczy. Ten szczególny dla rolników Obraz, przyjmowany był z wielką czcią, wiarą i pobożnością w 13 domach i gospodarstwach ekologicznych członków Stowarzyszenia Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR w Świlczy.

W dniu 04.08.2009 r. Obraz przyjęli rolnicy z Podkarpackiego Stowarzyszenia Rolników Ekologicznych „EKOGAL” w Chmielników. Następnie Obraz odwiedzi rolników z Stowarzyszenia Gospodarstw Ekologicznych „TRUSKAWKA” oraz z Leżajskiego Stowarzyszenia Gospodarstw Ekologicznych, a następnie zostanie przekazany rolnikom ekologicznym z województwa Świętokrzyskiego.

 

 


© Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego '2019
Free Joomla! templates by Engine Templates