Aktualności i galerie

2012.05.25-27: Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej EKOGALA 2012


Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej EKOGALA 2012
 
 

Związek Stowarzyszeń
„Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego”

zaprasza

na

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej
EKOGALA
25 - 27 maja 2012 r.


Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej EKOGALA, które odbędą się w dniach 25 - 27 maja 2012 r. w Regionalnym Centrum Widowiskowo – Sportowym „Podpromie” w Rzeszowie.

     Program Targów EKOGALA     

EKOGALA to jedno z największych wydarzeń w Polsce promujące żywność i produkty ekologiczne, które charakteryzują się wysoką jakością, przyjaznymi środowisku metodami wytwarzania oraz szczególnymi walorami smakowymi i zapachowymi.

Dzięki tym targom corocznie wielu producentów może dotrzeć ze swoimi produktami do szerszego grona konsumentów zainteresowanych ekologiczną żywnością. O coraz większej popularności EKOGALI świadczy sukcesywnie wzrastająca liczba zainteresowanych, sięgająca kilku tysięcy zwiedzających targi.

Podczas trzydniowej imprezy zwiedzający będą mogli nie tylko degustować wyroby najwyższej jakości, ale także wziąć udział w wielu ciekawych seminariach i konferencjach. Wykłady będą dotyczyły rolnictwa ekologicznego, sposobów produkcji żywności metodami ekologicznymi oraz wpływu odżywiania na zdrowie. Panele edukacyjne kierowane będą przede wszystkim do uczniów, kadry pedagogicznej, rodziców i rolników, jednak każdy zainteresowany może wziąć w nich udział.

Ponadto, w trakcie konferencji nastąpi podsumowanie wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej oraz wręczenie nagród laureatom.

Organizatorzy zapewniają szereg ciekawych atrakcji towarzyszących, m.in. Europejski Konkurs Kulinarny.

Organizatorzy:
 

     
Urząd Marszałkowski
Województwa Podkarpackiego
Urząd Miasta Rzeszowa Związek Stowarzyszeń
„Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego”

 
Więcej informacji na stronie: www.ekogala.eu
 
Kontakt:
   Zenona Mokrzycka, tel.: 17 7476935
   Piotr Kwaśniak, tel.: +48 17 7476613


© Związek Stowarzyszeń Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego '2019
Free Joomla! templates by Engine Templates