Ruszają konkursy plastyczne dla dzieci

Drukuj

 
konkurs ekologicznyKolejna edycja wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego do udziału w wojewódzkich konkursach plastycznych o tematyce ekologicznej.

Organizatorami konkursów są: Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR w Świlczy, Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie i Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego w Świlczy. Konkursy stanowią jeden z elementów Programu Edukacji Ekologicznej „Zdrowo jem – zdrowo żyję” i w bieżącym roku szkolnym są organizowane już po raz jedenasty.

Organizatorzy informują również, że w Podkarpackim Kuratorium Oświaty została wdrożona procedura umożliwiająca wpisanie tegorocznym laureatom tego osiągnięcia na świadectwie szkolnym.

Prace można składać do dnia 27.11.2019 r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2019 w dniu 6 grudnia 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Wszystkie edycje konkursów cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy do pobrania regulaminów i kart zgłoszeniowych do konkursów. Prosimy o uzupełnienie i dołączenie podpisanej klauzuli RODO.